Mivardi Monnofil Zsinór Royal Carp (600m) - 0,285mm
| Cikkszám: | MIV-RC628 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 7 db raktáron |
| Egységár: | 9,15 Ft/m |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Magas kopásállóságú és hosszú élettartamú tökéletes pontyozó zsinór. Sötétbarna színének köszönhetően a mederfenéken szinte teljesen láthatatlan, így nem kelt gyanút a legóvatosabb halakban sem.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Átmérő | 0,285mm |
| Kiszerelés | 600m |
| Szín | barna |
| Szakítószilárdság | 9,90kg |