Mivardi New Dynasty Brolly Full Szett
| Cikkszám: | M-BRONDSET |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 3 db raktáron |
| Egységár: | 149.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Luxus és tágas brollok nyolc bordás üvegszálas szerkezettel, 8 mm átmérővel. A négy bordát a talajhoz rögzítik, és a fennmaradó bordákat erősítő karika köti össze. Ez biztosítja az egész szerkezet rendkívüli szilárdságát és stabilitását, amelyet az M-TEC 410 anyagból készült ház támogat. A brolly tartalmaz még egy minőségi PVC padlót, két elülső és két oldalsó viharrúdot, valamint egy sor fúrócsapot. A csomag része - padló, elülső fal, szúnyogháló.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 9 kg |
| Méretek | 220 x 250 x 145 cm |
| Vízoszlop | 10 000 mm |
| Szállítás mérete | 180 x 22 cm |