Mivardi New Dynasty Hardcore XXL Asztal
| Cikkszám: | M-NDHTXXL |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 34.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy nagyméretű pontyozó asztal, aminek felületét felosztották, így kényelmes elhelyezkedést biztosít az egyes dobozoknak és aprócikkeknek. A lábak teleszkópos rendszerűek, amiket bayonet záras rendszerrel láttak el a nagyobb stabilitás érdekében. Az asztal legnagyobb magassága 60cm.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 79x59cm |
| Magasság | 44-61cm |
| Tömeg | 5,5kg |