Mivardi Premium Fotel
| Cikkszám: | M-CHPRE |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 33 db raktáron |
| Egységár: | 29.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Mivardi Premium foteleket a maximális kényelem jellemzi. Az erős vázrendszernek köszönhetően terhelhetősége 120 kg. A négy darab teleszkópos láb segítségével egyszerűen stabilizálhatjuk székünket a különböző terepviszonyok között. A vastagon párnázott matrac a B-POL600D anyagú borításnak köszönhetően teljesen vízálló és ellenálló a fizikai sérüléseknek.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| szélesség | 53cm |
| Tömeg | 5,2 kg |
| Terhelhetőség | 120 kg |