Mivardi Premium Shelter XL + Front Panel Sátor
| Cikkszám: | M-SHEPRXLSET |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 64.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Premium Shelter XL egy kompakt méretű sátor. Szállítása egyszerű, és elegendő hely van benne két szék, vagy egy ágy számára. Felállítása csupán néhány percet vesz igénybe. A sátor 5000mm vízoszlopnak ellenáll. Anyaga 210D. A sátor elérhető szettben, front panellel, illetve panel nélkül, így egy tökéletes brollynak felel meg a Premium XL.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 260x180x140cm |
| Anyag | M-Tec 210D |
| Tömeg | 4,6kg |
| Szállítási méret | 110x20x20cm |
| Vízállóság | 5000mm |