Mivardi Premium XL6 Bojlis Ágy
| Cikkszám: | M-BCHPRXL6 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 59.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A legendás Premium ágyak megújult változatai az XL-es verziók. A nevéből is adódik, hogy ezek az ágyak más sokkal nagyobb felülettel rendelkeznek. A Premium XL ágyak 100% lapos kivitelben készültek biztosítva a legmagasabb komfortot. A matrac anatómiai kialakítása tovább növeli a komfortérzetet. A B-POL 600D anyagnak köszönhetően az matrac mosható. A teleszkópos lábaknak köszönhetően az ágyat viszonylag magasra ki lehet emelni, így az ülés is kényelmes ezen az ágyon. A lábak nagyméretű sártalpakkal ellátottak. A Premium XL ágyak elérhetőek hat és nyolc lábas változatokban.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 217x85 cm |
| Teherbírás | 140kg |
| Tömeg | 9,11kg |
| Lábak száma | 6 |