Mivardi Professional Flat8 Bojlis Ágy
| Cikkszám: | M-BCHPRO8 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 72.249,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A nyolclábú Professional ágyak méretükkel (208x84 cm) maximális kényelmet biztosítanak a megfáradt horgásznak. A vastag és kényelmes matrac egy meleg gyapjú borítást kapott. Az ágy felső részében egy extra méretű, kényelmes kispárna található. A nyolc darab teleszkópos lábnak, valamint a nagyméretű sártalpaknak köszönhetően a legkülönbözőbb terepviszonyok között is egyszerűen tudjuk ágyunkat fixálni.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hosszúság | 208 cm |
| Szélesség | 84 cm |
| Teherbírás | 140 kg |