Mivardi Professional Sátor
| Cikkszám: | M-BIVPR |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 132.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A kétszemélyes Mivardi Professional sátrak tervezői nem ismertek kompromisszumot. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a gyártás során felhasznált első osztályú, prémium minőségű alapanyagok. A sátor M-Tec410 anyaga, valamint a 19mm-es alumínium váznak köszönhetően a legnagyobb viharok esetében is megbízhatóságot jelent a fanatikus pontyhorgászok számára. A sátor mérete 2 személy részére biztosít maximális kényelmet. A bejárat felé nyúló szélterelő a bajárat védelmét biztosítja, ami az esőzések alkalmával igen hasznos. A sátor felületén bottartó tépőzárak, megvilágított zip-zárak, belső zsebek, hátsó szellőző ablak és elől két hatalmas ablak található.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 295x280x150 cm |
| Vízállóság | 10 000 mm |
| Súly | 13,4 kg |