Mivardi Sentinel Carp 360cm 2,75lb 3 Részes Bojlis Bot
| Cikkszám: | MIV-SC360M |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 3 db raktáron |
| Egységár: | 24.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy modern megjelenésű, háromrészes pontozó bot, nagyméretű kosarakhoz, vagy klasszikus bojlis szerelékekhez. A bottest ExHMC70/55R carbonból készült, ami pluszban egy keresztszál szövés erősítést is kapott, ennek köszönhető hihetetlen terhelhetősége. A háromrészes botot a kis szállítási hossznak köszönhetően egyszerűen szállíthatjuk. Remek ár-érték arányú pontyozó botok.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tagok száma | 3 |
| Hossz | 360cm |
| Dobósúly | 2,75lbs |
| Szállítási hossz | 127cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Black Widow XT Stalker Carp 10ft (300cm) 2részes - 2lb
-10%
Nincs raktáron