Mivardi Spotter 330cm 2,50lb 2 Részes Bojlis Bot
| Cikkszám: | MIV-SPOX330L |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 8 db raktáron |
| Egységár: | 62.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy precízen felépített bot rendkívüli erőtartalékokkal és hihetetlen vékony blankkal. A bottest teljes egészében 1K carbon keresztszövéssel borított. Egy igazi allround botról beszélünk, amivel élmény a csónakos fárasztás, valamint a parti, dobós horgászat is. A bottesten FUJI orsótartó és duplon nyélborítás található.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 330cm |
| Dobósúly | 2.50lbs |
| Szállítási hossz | 173 cm |
| Tagok száma | 2 |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Power Feeder (3,96m, 13') 3 részes - 120g
-25%
Nincs raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Power Feeder Heavy (4,27m, 14'0") 3 részes - 150g
-20%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Rod TX-2A Carp Intensity 396cm 13ft 2 részes - 3,50+lb
-32%
Raktáron
Shimano Beastmaster Feeder DX 13' 396cm 120gr Feeder Bot (BMDXLC120FDR)
-10%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Tribal TX-2 Carp 12' (366cm) 3lb 2 Részes
-15%
Nincs raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Feeder (3,66m, 12'0") 2 részes - 90g
-10%
Nincs raktáron
Shimano TRIBAL TX-2 Intensity 12 3lbs 2 Részes Bojlis Bot Parafa Nyéllel (TX212300)
-15%
Nincs raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Feeder (3,96m, 13'0") 3 részes - 90g
-19%
Nincs raktáron