Mivardi Spotter 330cm 2,75lb 2 Részes Bojlis Bot
| Cikkszám: | MIV-SPOX330M |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 7 db raktáron |
| Egységár: | 69.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy precízen felépített bot rendkívüli erőtartalékokkal és hihetetlen vékony blankkal. A bottest teljes egészében 1K carbon keresztszövéssel borított. Egy igazi allround botról beszélünk, amivel élmény a csónakos fárasztás, valamint a parti, dobós horgászat is. A bottesten FUJI orsótartó és duplon nyélborítás található.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 330cm |
| Dobósúly | 2.75lbs |
| Szállítási hossz | 173 cm |
| Tagok száma | 2 |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Feeder Bot N'Zon Super Slim X Power Carp Feeder 390cm 240g
-30%
Nincs raktáron
Shimano Beastmaster Feeder DX 14' 427cm 150gr Feeder Bot (BMDXLC150LFDR)
-10%
Nincs raktáron
Shimano Beastmaster Feeder DX 13' 396cm 150gr Feeder Bot (BMDXLC150FDR)
-10%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Rod TX-2A Carp Intensity 396cm 13ft 2 részes - 3,50+lb
-32%
Raktáron