Mivardi Stalker FC 2.70m 3,00lbs
| Cikkszám: | MIV-STAFC9H |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 6 db raktáron |
| Egységár: | 53.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy luxus kivitelű pontyozó bot, egy extrém erős bottestre építve. A Stalker FC botok tulajdonsága, hogy ultra könnyűek, kézre állóak, valamint hihetetlen akcióval rendelkeznek. Ezek a botok kimondottan a rövid távolságban történő pontyhorgászatra készültek. Kiváló fárasztási élményt nyújtanak a csónakos horgászatok alkalmával is. A kis szállítási hossznak köszönhetően szállítása roppant egyszerű. A nyél a legmagasabb minőségű parafával és FUJI orsótartóval került felszerelésre. A 3K carbon keresztszövés tökéletesen illik a bot stílusához. Természetesen ezen a boton is az ultrakönnyű SIC gyűrűk találhatóak.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 270cm |
| Dobósúly | 3.00lbs |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 141cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Guru Feeder Bot A-Class 14" (420cm) Distance Feeder 3 részes 1-180g
-12%
Nincs raktáron