Mivardi Supramesh PVA Háló Utántöltő
| Cikkszám: | MV00214-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Mivardi Supramesh PVA család a megszokott, kiváló minőségben készült négy évszakos Pva háló. A háló sűrű szövésének köszönhetően, a bojlik, pelletek mellett akár stickmexekhez, magokhoz is használhatjuk a koncentrált etetés eléréséhez.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Méret | 7m |
| Méretek | 16mm |
| 22mm | |
| 28mm | |
| Hálószem | 1mm |