Mivardi Szék Simple Pro
| Cikkszám: | M-CHSIMPR |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 9 db raktáron |
| Egységár: | 14.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy klasszikus szék, amire egy kisméretű táska, valami bottartó került. A háttámlának köszönhetően maximális kényelmet biztosít.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 60x31cm |
| Teherbírás | 100kg |
| Tömeg | 2,4kg |