Mivardi Talicska Barrow System Moster
| Cikkszám: | M-BAMONSET |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 3 db raktáron |
| Egységár: | 99.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tömeg | 20kg |
| Méret | 90x100cm |
| Szállítási méret | 100x80x20cm |
| Tartozékok | 2 kerék + 2 táska |