Mivardi Táska TMX Feeder Carryall
| Cikkszám: | M-TMXCA |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 24.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | |
| A | 21 x 20 x 5 cm |
| B | 21 x 20 x 5 cm |
| C | 41 x 21 cm |