Mivardi Vector MK2 Carp 390cm 3,50lb 3 Részes Bojlis Bot
| Cikkszám: | MIV-VEC2390SH3 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 54.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A 2017-es évben a Mivardi megalkotta a népszerű Vector bojlis botok következő generációját a Vektor MK2-t. A új botcsaládot a tökéletes akció és dinamika jellemiz. Ennek eredményeként a lehetővé teszi, hogy nagyobb méretű ólmokat használjunk, amely segítségével a dobótáv jelentős növelésében érhetünk el eredményt. A Fujui orsótartóra bármely big-pit" orsó könnyedén felhelyezhető. Ez a kiváló ár-érték arányban lévő bojlis bot a Mivardi egyik új zászlós hajó lesz a 2017-es évben."
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 390cm |
| Dobósúly | 3,50lbs |
| Tagok száma | 3 |
| Szállítási hossz | 138cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Guru Feeder Bot A-Class 14" (420cm) Distance Feeder 3 részes 1-180g
-12%
Nincs raktáron
Daiwa Bojlis Bot Crosscast Traditional 10' (300cm) 3lb 2 Részes Parafa Nyéllel
-18%
Raktáron