Mivardi Vödör Hardcore Transport Box
| Cikkszám: | M-HTBL-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | MIVARDI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A hardcore szállítódobozok megbízható és biztonságos megoldást jelentenek nem csak horgászati felszerelések szállítására. Nagy előnyük a "hardcore" kialakítás. A robusztus, ütésálló műanyag ellenáll a mechanikai sérüléseknek.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| L Méret | 60 x 40 x 36,5 |
| Térfogat | 66 liter |
| Súly | 2.1 kg |
| M Méret | 60 x 40 x 21 |
| Térfogat | 36 liter |
| Súly | 1.5 kg |
| S Méret | 40 x 30 |
| Térfogat | 16 liter |
| Súly | 1 kg |
HASONLÓ TERMÉKEK
Korda Compac 5L, 10L, 17L Bucket - "camo" mintás 5L/10L/17L-es vödör fedéllel
3.289 Ft -tól
Nincs raktáron