Nash Ágy Indulgence MF60 Sleep System 8 Legs Camo
| Cikkszám: | T9487 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 270.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A piacvezető MF60 SS3 és SS4 variációk frissített dizájnja, most dupla lábakkal a végeknél, a maximális alátámasztásért - megtartva az MF60 család védjegyévé vált tulajdonságait, a valaha piacra dobott legkényelmesebb, legfejlettebb Sleep Systemek.
- Mikroszálas gyapjúval borított MF60 memóriahab matrac, az optimális szigetelés és alátámasztás végett
- Megnövelt, állítható deréktámasz
- Új három- és négylábas szerkezet a jobb alátámasztásért
- Megemelt párnarész dombornyomott Indulgence logóval
- Fel- és lecipzározható duplarétegű takaró. Egyrétegű 3 évszakos takaró a könnyed nyári kényelemért és egy második, felcipzározható réteg, összeadva 5 évszakos vagy több, a garantált melegért és komfortérzetért, legyen bármilyen extrém téli idő is
- Sima alsó felület a takarón, az alvás közbeni szabad mozgás végett
- Belső függönyök a továbbfejlesztett hőtartásért
- Strapabíró cipzárak, elakadásmentes szegéllyel
- Gyorscsatlakozós gumis fülek Pillow, Shroud és Mattress Sheet rögzítéséhez
- Megnövelt zsanéros szerkezet és dupla feszítőpántok a lapos szállításhoz
- Új rugós lábszerkezet, egyérintéses állítással
- Camo hálós tárolózsebek a váz mindkét oldalán
- 212cm (h) x 83cm (sz) x 38cm (ma) Lábhossz: 38-51cm
- Tömeg: 17.7kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 212cm (h) x 83cm (sz) x 38cm (ma) |
| Lábhossz | 38-51cm |
| Tömeg | 17.7kg |