Nash Ágy Scope OPS 4 Fold Sleep System
| Cikkszám: | T3796 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 139.409,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az innovatÍt, helytakarékos Scope Ops négybe hajtható váz, most egy fejlesztett matraccal, hogy biztosítsa a még kompaktabb szállítási méretet, a tömegének csökkentése mellett. A kényelem verhetetlen marad a barackbőr borítású, nagy sűrűségű szivacsmatracnak köszönhetően. Kinyitáskor vagy összecsukáskor szövetpántok és csatok tartják össze az ágyat, fém D-gyűrűkkel a vállpántnak, hogy minden eddiginél könnyebb legyen szállítani.
- Frissített, négybe hajtható váz, három lábas alátámasztással
- Három pozíciós racsnis fejrész, a fejrész dőlésének biztosításához
- 4 évszakos, hollow fibre, luxus takaró
- Sima alsó felület a takarón, az alvás közbeni szabad mozgás végett
- Mikroszálas gyapjú thermo lábrész és függöny
- Strapabíró cipzárak
- Gyorscsatlakozós gumis fülek pillow és shroud rögzítéséhez
- Rugós lábszerkezet, forgó sártalpakkal
- Matrac méretei: 195cm x 77cm
- Lábhossz: 29cm-38cm
- Tömeg: 12.4kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Matrac méretei | 195cm x 77cm |
| Lábhossz | 29cm-38cm |
| Tömeg | 12.4kg |