Nash Asztal Bank Life Bedside Station Camo
| Cikkszám: | NH01023-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Most könnyebb és praktikusabb, mint valaha, a két Bank Life Table kimondott szerepekre lett szabva. A Small Table az SS4 Sleep System-ekkel megegyező magasságú, így rendkívül hasznos a sátorban távjelzők, lámpák és kiegészítők tárolására, melyeknek kéznél kell lenniük, vagy tökéletes magasságú evéshez és iváshoz egy dönthető szék vagy Moon Chair mellett. A Large Table megnövelt magasságú, így kényelmesen leülhet mellé négy horgász, a térdüket alá helyezve a kényelem végett evéshez vagy szocializálódáshoz.
- Ütésálló és időjárásálló felső munkalap
- Egyérintéses állítású lábmagasság
- Forgó sártalpak a puha talajhoz és a sátoraljak védelme érdekében
- Laposra hajtható kialakítás a könnyű szállításért
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Bank Life Adjustable Table Small | |
| Méret | 80cm (sz) x 60cm (mé) |
| Magasság | 48-62cm |
| Tömeg | 5.5kg |
| Bank Life Adjustable Table Large | |
| Méret | 120cm (sz) x 80cm (mé) |
| Magasság | 58-76cm |
| Tömeg | 7.5kg |