Nash Banklife Bedside Station Asztal
| Cikkszám: | NH00552-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 41.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Kompakt duplapolcos, laposra csukható tároló egység, felső asztal lappal az étkezéshez, kötéshez, vagy az elektronikai eszközök tárolásához. Twist lock állítható lábak és három oldalról cipzáras nyílás, gumis felkötőkkel.Tökéletes állvány iPadekhez, laptopokhoz és tabletekhez, hogy a parton is nézhessük őket.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Magasság | 46cm |
| Lábak | 5cm |
| Asztallap | 60cm x 52cm |