Nash Bojlis Bot Scope Abbreviated CG (300cm/3,5lb)
| Cikkszám: | NH01194-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 43.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az elismert kompakt kiszerelés és teljesítmény most mindenki számára elérhető hihetetlen áron. Az új Scope botcsalád páratlan sokoldalúságot kínál, bármi is a célja és bárhová is vezeti horgászútja.
A 24 tonnás, alacsony gyantatartalmú karbon blankokra épülő botok megerősített spirális szövettel rendelkeznek a torzulás csökkentése és a gyorsabb kiegyenesedés érdekében, ami növeli a távolságot és a pontosságot.Elérhetőek rövidített fekete zsugorcsöves, teljes fekete Duplon vagy AAA minőségű parafa nyéllel.
Minden modell Seaguide TDG Minima stílusú gyűrűkkel van felszerelve, a 3.5 lb-s CG modellek pedig ultra tartós kerámia gyűrűkkel, amelyeket a vastag fonott zsinórokat és előkéket használók kedvelnek.
A 3.75 és 4 lb-s változatok a legextrémebb körülményekhez is illeszkednek, mint például a nehéz ólmok, PVA-tasakok és Dot Spod vagy markerek használata. Ezenkívül egy 6 lábas, 3.5 lb-s Scope is elérhető a legnagyobb pontyokhoz, a legnehezebben megközelíthető helyeken.
Vélemények
Paraméterek
| Hossz | 10ft (300cm) |
| Dobósúly | 3,5lb |
| Szállítási méret | 127cm (h) |