Nash Gumicsónak Boat Life Inflatable Boat 240
| Kívánságlistára teszem | |
|
Az Inflatable Boat 240 és 280 modellek fejlesztett tulajdonságokkal, irányíthatósággal és stabilitással kihívást jelentő helyzetekben – felveszi a versenyt a körülményekkel a legnehezebb vizeken is. *ÚJ TULAJDONSÁGOK*
SPECIFIKÁCIÓK
|
|
| Elérhetőség: | Nincs raktáron |
| Gyártó: | NASH |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
Leírás
Az Inflatable Boat 240 és 280 modellek fejlesztett tulajdonságokkal, irányíthatósággal és stabilitással kihívást jelentő helyzetekben – felveszi a versenyt a körülményekkel a legnehezebb vizeken is.
*ÚJ TULAJDONSÁGOK*
- További légkamra, létrehozva egy V-alakú keelt a nagyobb stabilitás és egyszerűbb irányíthatóság érdekében
- Belső légpadlóval alapfelszereltségként, a kemény padló és stabilitás végett
- Erősített rögzítések az evezőknek, az elhasználódás megelőzése végett
SPECIFIKÁCIÓK
- Erősített 0.9mm-es PVC alapok a 0.7mm-es PVC tömlők alatt, a nagyobb erő és ellenállóság érdekében
- Fejlesztett leeresztő dugó, a dugó elhagyásának csökkentése érdekében
- 3 x extra vastag gumi védőcsík az alján, plusz koptató a tömlők oldalán, hogy megvédje a csónakot a stégektől, betontól vagy ternészetes partoktól
- Fekete, alumínium evezők
- Fekete, fa ülés
- Fekete, PVC erősítésű horgonypont
- Biztonsági szelep túlnyomás ellen
- Lábpumpával és javítókészlettel
- Hordtáskával
- Tömeg: 34kg
- Kapacitás: 3 személy
- Maximális teherbírás: 350kg
- Maximális motorkapacitás: 4.4kw/6le
- Maximális motortömeg: 27kg
- Kamrák száma: 3 + 1 + 1
- CE-tábla: ISO 9001:2015
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Tömeg | 34kg |
| Kapacitás | 3 személy |
| Maximális teherbírás | 350kg |
| Maximális motorkapacitás | 4.4kw/6le |
| Maximális motortömeg | 27kg |
| Kamrák száma | 3 + 1 + 1 |
| CE-tábla | ISO 9001:2015 |