Nash Indulgence Big Daddy Auto Recliner Karfás Fotel
| Cikkszám: | NH00882-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 64.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A tóparti luxus terén újra magasra emelve a lécet az új Indulgence Auto Recline modellek végtelen üléspozíció-beállítási lehetőséget kínálnak, hogy egyénhez lehessen szabni a kényelmet.
Rugóval záródó szintezőkkel a szék mindkét oldalán, melyek kioldásával hátratolható vagy szabadon hagyva a háttámlát előretolja magától,
majd a szintezőket visszaengedve beállítható a háttámla dőlése – mint egy repülő ülése. Mint az orsókon lévő végtelenített visszaforgásgátlók, a végeredmény egy rengeteg dőlési szintet biztosító beállítás és egy még masszívabb rögzítés, mint az eddig lehetséges megoldások.
Jellemzői:
- Kartámaszok, hogy segítsék a székből történő ki- és beszállást
- Formázott belső, nagy sűrűségű matrac
- MF60 memóriahab fejtámla gyapjú borítással a kényelemért
- Barackbőr Nash Camo mintázatú matracszegély
- Hátsó lábat rögzítő peckek a stabilitás és biztonság végett
- Egyérintéses állítású rugós lábak sártalpakkal
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Magassága | 39cm-54cm |
| Háttámla magassága | 65cm |
| Szélesség | 59cm |
| Tömeg | 9.3kg |