Nash Indulgence Ultralite Fotel
| Cikkszám: | NH00592-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 53.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Indulgence kényelem az eddigi legkönnyebb formátumban - tökéletes pontyhorgászoknak.
Jellemzői:
- Luxus hollow fill párnázat gyapjú borítással
- Memóriahabos fejtámla dombornyomott Indulgence logóval
- Egyérintéses, rugós lábszerkezet, behajtható sártalpakkal
- Fejtámla mögötti cipzáros zsebben egy vállpánt található
- Összekötött első lábak a nagyobb stabilitásért
- A hátsó lábakat behajtva használható egy luxus Bed Buddy-ként
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 52cm (sz) x 50cm (háttámla) |
| Lábmagasság | 31-39cm |
| Tömeg | 3.6 kg |