Nash Sátor Titan Hide XL 2024
| Cikkszám: | NH01104-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 143.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Titan Hide XL 2024
A Titan Hide Camo Pro modellekkel megegyező specifikációjú, megnövelt méretű szellőzőivel és a belső pára elleni panellel ellátott leegyszerűsített, szuperkönnyű Titan Hide-ok. Elérhető standard méretben a kisebb sleep system-ekhez, rövidebb túrákhoz és maximális mobilitásért, vagy a megnövelt XL vázzal a nagyobb fejtér, kényelme és nagyobb alapterület érdekében.
- Jobb szellőzés két megnövelt, tépőzáras, szúnyoghálós panellel
- Belső, leszedhető pára elleni panel, a kondenzáció csökkentése érdekében
- 10000mm hidrosztatikus nyomásig vízálló konstrukció
- Kompakt, szupererős középkonzol
- Feszítőpánt és karabiner
- Belső akasztó a világításnak vagy vevőnek
- Nash T-leszúrókkal
- Méretek: 152cm (ma) x 280cm (sz) x 210cm (mé)
- Összecsukva: 132cm
- Első silt magassága: 130cm
- Tömeg: 6.2kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méretek | 152cm (ma) x 280cm (sz) x 210cm (mé) |
| Összecsukva | 132cm |
| Első silt magassága | 130cm |
| Tömeg | 6.2kg |