Nash Sátor Titan T1 Pro
| Cikkszám: | NH01011-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 299.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az újratervezett, a modern session carper változó igényeire összpontosítva az új Titan sorozat a teljes szezonban nyújtott teljesítményt és a sokoldalúságot változó körülmények között kombinálja a maximális láthatósággal, a nagyobb kényelmi fejtérrel, valamint a legendás szupergyors beállítással és prémium anyagokkal, amelyek továbbra is hogy a Titans a vezető választás merev vázas bivvy-vé váljon a hardcore számára.
TITAN PRO
A Titan Pros azoknak az elkötelezett asztalosoknak való, akik azt szeretnék, hogy a nyereményük után eltöltött idő örömet okozzon – legyen szó kirándulásról, ünnepi pontyozásról vagy kampányhorgászatról hétvégéről hétvégére.
A kényelem és a jobb láthatóság érdekében megnövelt magasságú keret köré épített Titan Pro sorozat éppoly kultikus megjelenésű, mint amennyire ellenálló a használat során. Kapható T1 és T2 méretben zöld és terepszínű színben is.
- Teljes méret: 183 cm (h) x 276 cm (sz) x 228 cm (m)
- Az ajtó magassága: 158 cm
- Belső hálós kapszula: 170 cm (h) x 252 cm (sz) x 208 cm (m)
- Viharoszlopok: 48” – 82”
- Csomagolás mérete (zsákban): 142 cm (l) x 36 cm (sz)
- Teljes súly (beleértve a belső hálókapszulát és a viharrudakat): 16 kg
- Súly kiszedve (mínusz belső hálós kapszula): 12,5 kg
- Belső hálós kapszula súlya: 3,5 kg
- Opcionális extra HD alaplap súlya: 2 kg
Amit tartalmaz:
- 1 x bivvy
- 1 x belső hálós kapszula
- 1 x feszítőrúd
- 2 x viharoszlop
- 1 x készlet Nash T csap a táskában
- 1 x tépőzáras mozzi hálós középső ablakpanel
- 1 x PVC tépőzáras középső ablaktábla
Vélemények
Paraméterek
| Teljes méret | 183 cm (h) x 276 cm (sz) x 228 cm (m) |
| Az ajtó magassága | 158 cm |
| Belső hálós kapszula | 170 cm (h) x 252 cm (sz) x 208 cm (m) |
| Viharoszlopok | 48” – 82” |
| Csomagolás mérete (zsákban) | 142 cm (l) x 36 cm (sz) |
| Teljes súly (beleértve a belső hálókapszulát és a viharrudakat) | 16 kg |
| Súly kiszedve (mínusz belső hálós kapszula) | 12,5 kg |
| Belső hálós kapszula súlya | 3,5 kg |
| Opcionális extra HD alaplap súlya | 2 kg |
| Amit tartalmaz | 1 x bivvy |
| 1 x belső hálós kapszula | |
| 1 x feszítőrúd | |
| 2 x viharoszlop | |
| 1 x készlet Nash T csap a táskában | |
| 1 x tépőzáras mozzi hálós középső ablakpanel | |
| 1 x PVC tépőzáras középső ablaktábla |