Nash Sátor Titan T2
| Cikkszám: | NH01111-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 279.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy minden eddiginél szélesebb közönségnek hozza el a Titan erejét, gyorsaságát és sokoldalúságát, a T1 és T2 a tökéletes egyensúlyt teremti meg forma és funkció terén – a minden körülmények közötti hatékony horgászathoz szükséges hellyel és sokoldalúsággal.
A T2 a nagyobb alapterületű Titan - kényelmesen elfér benne kettő wide sleep system, miközben megfelelő hely marad közöttük egy Bank Life Bedside Station-nek és elegendő tér áll rendelkezésre, hogy a hosszabb, közös horgászatokat a lehető legkényelmesebbé tegye.
Méretek
Teljes: 193cm (ma) x 320cm (sz) x 286cm (mé)
Ajtó magassága: 168cm
Viharkarók: 48” – 82”
Szállítási méretek (zsákban): 168cm (h) x 34cm (sz)
Tömeg
Teljes (rudakkal és alsóponyvával): 16.5kg
Csak a sátor (alsóponyva nélkül): 14kg
Alsóponyva: 2.5kg
Mi van a csomagban:
- 1 x sátor
- 1 x belső pára elleni panel
- 1 x feszítőrúd
- 2 x viharkaró
- 1 x szett Nash T-leszúró, táskában
- 1 x tépőzáras szúnyoghálós középső ablakpanel
- 1 x PVC tépőzáras középső ablakpanel
Vélemények
Paraméterek
| Teljes | 193cm (ma) x 320cm (sz) x 286cm (mé) |
| Ajtó magassága | 168cm |
| Viharkarók | 48” – 82” |
| Szállítási méretek (zsákban) | 168cm (h) x 34cm (sz) |
| Teljes (rudakkal és alsóponyvával) | 16.5kg |
| Csak a sátor (alsóponyva nélkül) | 14kg |
| Alsóponyva | 2.5kg |
| Mi van a csomagban | 1 x sátor |
| 1 x belső pára elleni panel | |
| 1 x feszítőrúd | |
| 2 x viharkaró | |
| 1 x szett Nash T-leszúró, táskában | |
| 1 x tépőzáras szúnyoghálós középső ablakpanel | |
| 1 x PVC tépőzáras középső ablakpanel |