Nash Subterfuge Food Bag Ételes Táska
| Cikkszám: | NH00674-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 39.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A kétzsebes Subterfuge Food Bag-gel szétválaszthatod és rendezheted az ételeket és italokat, nem számít milyen hosszú a horgászat – az egyik rekesz szigetelt és fóliával bélelt, hogy frissen tartsa az ételeket és hidegen a tejet, a másik rekesz a tartós és száraz élelmiszereknek tökéletes vagy a főzöeszköknek.
Jellemzői:
- Merevített fedél-dizájn, hogy legyen egy hasznos munka- vagy étkezőfelület
- Háromoldali cipzár a szigetelt és sima rekeszek eléréséhez
- Gumírozott zseb a tányérnak
- Négy belső, gumis, hálós zseb a fedeleken fűszereknek, kézfertőtlenítőnek és evőeszközöknek
- Gumírozott hordfülek
- Eltávolítható és állítható neoprén camo vállpánt
- Letörölhető, vízálló alap
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Teljes | 41cm (sz) x 29.5cm (mé) x 30cm (ma) |
| Szigetelt tároló | 17cm (sz) x 29.5cm (mé) |
| Sima tároló | 23cm (sz) x 29.5cm (mé) |