Nash Szék Bank Life Hi Back Lounger Camo
| Cikkszám: | T1239 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 55.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Bank Life Hi-Back Lounger
Teljes hosszában lábtámaszos szék, mely korlátlan opciót kínál a tóparti kényelem terén. A teljesen függőleges, háttámasztott üléstől a hátradöntött, lábak felrakott helyzetéig, a Hi-Back Lounger két karfa alatti csavarral állítható, a nyugodt délutáni pihenés érdekében. Köszönhetően az alacsony súlypontjának és széles alapjának, mindig stabil marad, nem számít hogyan szeret ülni.
- Szinte minden szögbe beállítható, az egyénileg preferált kényelemért
- Megnövelt, gumírozott matrac egészen a lábakig
- Magas háttámlájú dizájn, a hideg kizárásáért a fej és a nyak körül
- Csúsztatható camo barackbőr párna
- Kartámaszok a könnyű ki- és beszálláshoz bármilyen pozícióban
- Laposra hajtható dizájn az egyszerű szállításért
- Háttámla magassága: 118cm
- Szélesség: 50cm
- Magasság a földtől: 46cm
- Tömeg: 9kg
- Összecsukva: 94cm (h) x 66cm (sz)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Háttámla magassága | 118cm |
| Szélesség | 50cm |
| Magasság a földtől | 46cm |
| Tömeg | 9kg |
| Összecsukva | 94cm (h) x 66cm (sz) |