Nash Szék Bank Life Reclining Chair Camo
| Cikkszám: | NH01046-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 38.699,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Bank Life Reclining Chair Camo
Egy extra erős, ollós váz köré tervezve, kihúzható lábakkal a magasabb üléspozíció és könnyeb leülés, valamint felkelés végett, plusz egy két szintre állítható háttámlával a teljes kényelemért, akár étkezni szeretne vagy egy délutáni szundításhoz használná.
- Magas háttámla a szél és a hideg elleni védelemért
- Mikroszálas gyapjú borítású, dupla vastagságú fejtámasz
- Gyapjú borítású, formázott és párnázott űlöfelület
- Nagyméretű Nash camo mintázatú, barackbőr szegélyek
- Egyérintéssel állítható lábak sártalpakkal
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Magasság | 42-54cm |
| Háttámla magassága | 66cm |
| Szélesség | 54cm |
| Párnázott rész szélessége | 37cm |
| Tömeg | 6.2kg |