Nash Szék Indulgence Emperor Chair Camo
| Cikkszám: | T9533 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 64.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Indulgence Emperor Chair Camo
Kombinálja a kagylóülés kialakítását az Indulgence luxusával, az Emperor Chair a Moon Chair stílusú kényelmet és állíthatóságot nyújt, egy hagyományosabb, laposra hajtható váz formájában.
A teljes matracos kialakítás véd a huzattól és hollow fibre szigetelésű alappal, valamint barackbőr kerettel rendelkezik a verhetetlen meleg és az elemektől való védelem érdekében.
- Mély kagylóülés-szerű ülőfelület, nagyméretű camo színben
- Barackbőr keret a meleg és kényelem érdekében
- Megnövelt hollow fibre töltetű deréktámasz
- Kettő hálós zseb a telefonoknak, vevőknek vagy kulcsoknak
- Gumírozott hálós ital- és pohártartó
- Egyérintéssel állítható lábak sártalpakkal
- Hátsó rögzítőpeckek a stabilitásért
- Feszítőpántok a lapos szállítási forma érdekében
- Kagylóülés: 46cm (sz) x 60cm (mé)
- Teljes szélesség: 78cm
- Háttámla magassága: 66cm
- Magasság: 34-46cm
- Tömeg: 8.2kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Kagylóülés | 46cm (sz) x 60cm (mé) |
| Teljes szélesség | 78cm |
| Háttámla magassága | 66cm |
| Magasság | 34-46cm |
| Tömeg | 8.2kg |