Nash Talicska Trax Evo Barrow
| Cikkszám: | T3251 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 147.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy frissített és fejlesztett verziója a legkedveltebb Trax Evo-nak, nehezebb csomagok és a hosszabb túrák feleszerelésének szállításához.
- Nagy szilárdságú acélkeret, rögzítési pontokkal a hevederekhez
- Eltávolítható széles kerék bármilyen talajra, rögzítőpeckekkel
- Kihúzható első és oldalsó korlát
- Állítható magasságú hátsó bottartó
- Három alsó tárolórekesz a ruháknak, a mellcsizmának és egyéb nagyobb dolgoknak
- Oldalsó cipzáros részek a tárolókon a könnyebb hozzáférhetőségért
- Döntött, rugós zárral ellátott, állítható magasságú hátsó lábak sártalpakkal a stabilitásért
- Csomagtér: 110cm (h) x 71cm (sz) kihúzható 132cm x 100cm
- Nagyobb alsó tárolórekesz: 31cm (ma) x 41cm (sz) x 33cm (mé)
- Kettő alsó tárolórekesz: 31cm (ma) x 12cm (sz) x 34 (mé)
- Tömege: 21kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Csomagtér | 110cm (h) x 71cm (sz) kihúzható 132cm x 100cm |
| Nagyobb alsó tárolórekesz | 31cm (ma) x 41cm (sz) x 33cm (mé) |
| Kettő alsó tárolórekesz | 31cm (ma) x 12cm (sz) x 34 (mé) |
| Tömege | 21kg |