Nash Titan Sátor Ponyva Hide Pro XL Overwrap
| Cikkszám: | NH00991-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 100.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Titan Hide Pro XL
A piacvezető tulajdonságú Hide Pro modellek a minden időjárásban védelmező extrém teljesítményű Aqua Sense Hydra ponyvákkal – most hagyományos zöld színben közkívánatra. A legelhivatottabb pontyhorgászok igényeit kielégítő, legfejlettebb tulajdonságokkal rendelkező Titan valaha. Kevesebb, mint egy perc alatt felállítható, így a Titan Pro széria az egyik leggyorsabban összerakható sátor valaha. A legelhivatottabb pontyhorgászok igényeit kielégítő, legfejlettebb tulajdonságokkal rendelkező Titan valaha. Kevesebb, mint egy perc alatt felállítható, így a Titan Pro széria az egyik leggyorsabban összerakható sátor melyet valaha kifejlesztettek.
- Újragondolt kompakt, szupererős középkonzol
- Megnövelt első rúd, hajlított esőelvezetővel, feszítőrúddal és viharcsatornával
- Feszítőpánt és karabiner
- Jól szellőző kialakítás, négy, külön cipzározható szúnyoghálós panellel
- Eltávolítható belső pára elleni panel, a páralecsapódás csökkentése végett
- Belső akasztó a sátorvilágításnak vagy távjelzőnek
- Kettő belső hálós zseb az értékeknek
- Gumis felkötők az első viharpaneleknek
- Szellőző hordtáska teljes cipzárral
- Nash T leszúrókkal szállítva
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Maximális szélesség | 275cm |
| Hátsó szélesség | 245cm |
| Mélység | 205cm |
| Magasság az csúcsnál | 152cm |
| Első ajtó magassága | 130cm |
| Tömeg | 8.4kg |
| Szállítási hossz | 132cm |