Nash UV Fejlámpa Powerbanx UV Lite Head Torch
| Cikkszám: | NH01126-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 26.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NASH |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az új Nash főzsinór családdal párhuzamosan fejlesztve, hogy segítségével megvilágíthassa az UV sárga fényvisszaverő monofilokat és fonottakat a sötétben.
A kék LED opciója az UV Headtorch-nak azonal mutatja a zsinórja irányát és helyzetét, mivel világítnak azok a lámpa fénysugarában. A pontyokat így jóval könnyebben elterelheti fárasztás közben a többi zsinórtól fárasztás közben vagy a csónakot könnyebben vezetheti a zsinórok mellett behúzáskor vagy visszajövetel közben a horgászhelyre.
- Nagy fényerő, akár 754 lumen
- A fénysugár távolsága 11-140m
- Egyérintéssel léptethető négy világítási lehetőség
- Fehér alacsony > Fehér magas > Kék magas > Kék és Fehér magas
- USB-C töltőkábellel
- IPX8 vízálló
- 1m-is ütésálló
- Racsnival állítható dőlésszögű fénysugár
- Sötétben világító Nash márkajelzés a fejpánton
- Cipzáras, kemény védőtokkal
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Akkumulátor | 3.6 Volt/3400mAh |
| Akkumulátor üzemidő | 4-7.5 óra (beállítástól függően) |
| Töltési idő | 3-4 óra |
| Tömeg | 163g |
| Méretek | 95mm x 50mm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Ledlenser Fejlámpa HF6R Core 800lm/160m, Li-ion, Tölthető , Fekete - Core
-16%
Nincs raktáron