Nevis Bojlis Bot Altiva Carp 360cm 3részes - 3lb
| Cikkszám: | 1774-360 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 17.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Hihetetlen, hogy lehet ilyen karcsú botokat gyártani ebben az árkategóriában!
A gondosan kiválasztott alapanyagok egyedi tulajdonságot biztosítanak ennek a kiváló botnak.
Dinamikus akciója a dobások és a fárasztások során is kitűnőre vizsgázott. Komoly erőtartalékokkal rendelkezik.
- Hossz: 3,60 m
- Dobósúly: 3 lb
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Keverőgyűrű: 40 mm
- Nyél: Osztott
- Tagok száma: 3
- Szállítási hossz: 127 cm
- Tömeg: 304 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,60 m |
| Dobósúly | 3 lb |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Keverőgyűrű | 40 mm |
| Nyél | Osztott |
| Tagok száma | 3 |
| Szállítási hossz | 127 cm |
| Tömeg | 304 g |