Nevis Bojlis Bot Amethyst 390cm 3részes - 3,5lb
| Cikkszám: | 1768-390 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 19.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Szolid szürke külső alatt meglepő tulajdonságok lapulnak!
A karcsú blank és a felhasznált minőségi alkatrészek tökéletes egységet képeznek, de nem horrorisztikus áron.
Egyenletes tesztgörbéje teszi lehetővé, hogy a dobás után azonnal visszaáll a bot, nincs túlzott után lengés. Ez a legfontosabb, ha pontos dobásokat szeretnénk kivitelezni. Minőségi kétlábas gyűrűket használtunk, amelyek jobban osztják el a terhelést a bottesten.
- Hossz: 3,90 m
- Dobósúly: 3,5 lb
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Keverőgyűrű: 40 mm
- Nyél: Osztott
- Tagok száma: 3
- Szállítási hossz: 137 cm
- Tömeg: 408 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,90 m |
| Dobósúly | 3,5 lb |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Keverőgyűrű | 40 mm |
| Nyél | Osztott |
| Tagok száma | 3 |
| Szállítási hossz | 137 cm |
| Tömeg | 408 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 10' 304cm 60gr Feeder Bot (FMBX10CFDR)
-12%
Nincs raktáron