Nevis Bojlis Bot Endless Carp 300cm - 2lb
| Cikkszám: | 1353-301 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 27.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A magas minőségű TORAY carbon anyag tette lehetővé egy olyan karcsú bottest létrehozását, amely az egyik legvékonyabb a piacon!
A karcsúsága ellenére kimagasló tulajdonságokkal rendelkezik. Feszes, nagy erőtartalékokkal bíró bottest, jó dobási és fárasztási tulajdonságokkal. A SEAGUIDE KW típusú távdobó gyűrűsor teszi könnyűvé a nagyobb távolságú dobásokat.
Igényes kivitelezését a portugál parafából készült nyélrész teszi tökéletessé. Ár-érték arányban az egyik legjobb bot most a pontyozó kategóriában. Elegáns dizájnja szemet gyönyörködtető.
- Hossz: 3,00 m
- Dobósúly : 2 lb (80-100 g)
- Anyaga: TORAY Carbon
- Gyűrű típusa: SEAGUIDE KW
- Nyélborítás: Parafa
- Tagok száma : 2
- Szállítási hossz: 154 cm
- Tömeg: 255 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,00 m |
| Dobósúly | 2 lb (80-100 g) |
| Anyaga | TORAY Carbon |
| Gyűrű típusa | SEAGUIDE KW |
| Nyélborítás | Parafa |
| Tagok száma | 2 |
| Szállítási hossz | 154 cm |
| Tömeg | 255 g |