Nevis Bojlis Bot Force Carp 360cm 3részes - 3,5lbs
| Cikkszám: | 1938-360 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 14.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az egyik legjobban bevált carbon pontyozó botunk!
A robosztus, de mégsem túl vastag bottest jó dobási paraméterekkel bír. Nagyméretű SIC gyűrűkkel szereltük a jobb dobástávolság elérése céljából. A gyűrűk kopásállóságát is megnöveltük, hogy a fonott zsinóros horgászat se legyen gond.
A nyél hosszát a bot akciójához állítottuk, ezért tökéletes össszhangban vannak!
- Hossz: 3,60 m
- Dobósúly: 3,5 lb
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Keverőgyűrű: 40 mm
- Nyél: Osztott
- Tagok száma: 3
- Tömeg: 358 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,60 m |
| Dobósúly | 3,5 lb |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Keverőgyűrű | 40 mm |
| Nyél | Osztott |
| Tagok száma | 3 |
| Tömeg | 358 g |