Nevis Bojlis Merítőháló Strong Carp - 80x80cm
| Cikkszám: | 4101-280 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 14.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Szupererős, összehajtható, exkluzív kivitelű nagyhalas merítő.
A nyél és a fémkeret anyaga, illetve a hálószövet erőssége úgy lett összeállítva, hogy az extrém terheléseket is jól bírja. Speciális hálóanyaga kíméli a halakat.
Gyorszáras kivitelének köszönhetően könnyen és gyorsan összeállítható és összecsukható.
- Hálókeret: 80x80 cm
- Lyukméret: 15x8 mm
- Nyélhossz: 105-200 cm
- Teljes hossz: 280 cm
- Anyag: Alumínium váz, szövött háló
- Szín: Zöld
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Keret | 80x80 cm |
| Háló | 15x8 mm |
| Nyél | 105-200 cm |