Nevis Botzsák 2botos (Kék)
| Cikkszám: | 5201-100-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
Nevis Botzsák 2botos (Kék) - 100cm
|
5201-100
|
Nincs raktáron
|
6.489 Ft
|
|
|
|
Nevis Botzsák 2botos (Kék) - 120cm
|
5201-120
|
7 db raktáron
|
7.989 Ft
|
|
|
|
Nevis Botzsák 2botos (Kék) - 135cm
|
5201-135
|
5 db raktáron
|
8.489 Ft
|
|
|
|
Nevis Botzsák 2botos (Kék) - 150cm
|
5201-150
|
5 db raktáron
|
8.989 Ft
|
|
|
|
Nevis Botzsák 2botos (Kék) - 160cm
|
5201-160
|
5 db raktáron
|
9.489 Ft
|
|
Leírás
Elegáns megjelenés, rendkívül jó minőség, és reális ár jellemzi az új Nevis táska családot.
Felszerelésünk szakszerű védelme elengedhetetlen ahhoz, hogy hosszú időn át használni tudjuk azokat. A széria minden darabja 800D Oxford nylonból készül, emiatt rendkívül strapabíróak és vízállóak. Különösen nagy hangsúlyt fektettek a cipzárak minőségére. Ez azért volt fontos, mert a piacon található legtöbb táskába igen gyenge minőséget varrnak.
A cipzárak vászon fogantyúi még akkor is könnyen használhatóak, amikor hidegben az ujjunk már teljesen elgémberedett! Természetesen a kopásnak kitett helyeken extra erősítést kapott minden táska.
Az extra méretű párnázott vállpántok biztosítják a kényelmes hordozást még akkor is, ha távolabbi horgászhelyekre kell becipelnünk a cuccainkat. A formák és méretek úgy lettek kialakítva, hogy azokban a legjobban és legpraktikusabban tudjunk elpakolni.
- Méret: 100 x 30 x 25 cm
- Anyag: 800D Oxford nylon
Vélemények
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Széllesség | 25cm |
| Mélység | 30cm |
| Hossza | 100cm / 120cm / 135cm / 150cm / 165cm |
| Anyaga | 800D Oxford nylon |
| Változat | 2botos |