Nevis Compact Carp 360cm 3részes - 3lb
| Cikkszám: | 1473-360 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 11.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Hossz: 3,60 m
- Dobósúly: 3 lb/150g
- Anyaga: Kompozit
- Gyűrű típusa: SIC
- Keverőgyűrű: 40 mm
- Nyél: Neoprén
- Tagok száma: 3
- Szállítási hossz: 126 cm
- Tömeg: 462 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,60 m |
| Dobósúly | 3 lb/150g |
| Anyaga | Kompozit |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Keverőgyűrű | 40 mm |
| Nyél | Neoprén |
| Tagok száma | 3 |
| Szállítási hossz | 126 cm |
| Tömeg | 462 g |