Nevis Damilos Merítőfej
| Cikkszám: | 4238-020 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 5.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A metálkék színű D-profilú alumínium keret szinte minden terhelést kibír!
- Csomózott monofil anyagból készült nagy lyukbőségű merítő fej.
- Rendkívül kis súlyú, ezért gyors merítést tesz lehetővé.
- Szinte azonnal megszárad és teljesen szag semleges.
- Mélysége ideális a megszákolt halak kiemeléséhez.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hálókeret | 55x45 cm |
| Hálómélység | 40 cm |
| Lyukméret | 20 mm |
| Anyag | Monofil |
| Szín | Átlátszó |