Nevis Feeder Bot Castmaster Feeder 420cm 3+2részes - 200g
| Cikkszám: | 1917-420 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 32.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Már a nevéből is egyértelműen következik, hogy milyen célra fejlesztették az új CASTMASTER FEEDER botokat.
A maximális dobástávolság elérése nagyméretű kosarakkal!
A nagy sűrűségű carbonból készült feszes bottest könnyen megbírkózik nagy súlyokkal is. A bot saját súlya alacsony maradt, ez elősegíti a távoli dobást és hosszabb fárasztás esetén sem fárad el a kezünk.
Nagy átmérőjő SIC gyűrűkkel rendelkezik. A nyél kialakítás parafa és könnyen tisztítható neoprén kombinációja.
- Hossz: 4,20 m
- Dobósúly: 200 g
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Nyél: Parafa
- Tagok száma: 3+2
- Spiccek: 6oz, 4oz
- Szállítási hossz: 146 cm
- Tömeg: 370 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 4,20 m |
| Dobósúly | 200 g |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Nyél | Parafa |
| Tagok száma | 3+2 |
| Spiccek | 6oz, 4oz |
| Szállítási hossz | 146 cm |
| Tömeg | 370 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Ninja X Stalker Carp 10ft (300cm) 2részes - 2lb
-31%
Nincs raktáron