Nevis Feeder Bot Dynamic Carp Feeder 390cm XH 3+3részes - 160g
| Cikkszám: | 1618-391 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 19.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
2020-as széria, távdobó feederbot család.
Extrém erős IM-8-as karbon bottest, nagyméretű SIC gyűrűkkel!
A Light (1.5 oz) és Medium (2 oz) spiccek üvegszálból, a Heavy (3 oz) pedig Carbonból készültek.
Parafa nyél, igényes kivitelezés és rendkívüli ár/érték arány jellemzi a Dynamic Carp Feeder botcsaládot.
- Hossz: 3,90 m
- Dobósúly: 160 g
- Anyaga: IM-8 Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Nyél: Parafa
- Tagok száma: 3+3
- Szállítási hossz: 135 cm
- Tömeg: 414 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,90 m |
| Dobósúly | 160 g |
| Anyaga | IM-8 Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Nyél | Parafa |
| Tagok száma | 3+3 |
| Szállítási hossz | 135 cm |
| Tömeg | 414 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 10' 304cm 60gr Feeder Bot (FMBX10CFDR)
-12%
Nincs raktáron