Nevis Feeder Bot Method Carp Feeder 360cm H 3+3részes - 45-120g
| Cikkszám: | 1857-361 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 27.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Versenybot minőség elérhető árakon!
Megérkezett a Method Carp Feeder botcsalád. Elegáns angol design, minőségi kivitelezés jellemzi. A HIGH MODULUS CARBON-nak köszönhetően pontos dobásokat tudunk kivitelezni vele, fárasztás közben pedig megőrzi rugalmasságát.
Karcsú és egyben könnyű bottest, kimondottan methodos pontyozásra kifejlesztve, Carbon spiccekkel. A hét különböző típus teljesen lefedi a methodos horgászat igényeit!
- Hossz: 3,60 m
- Dobósúly: 45-120 g
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Nyél: EVA+Parafa
- Tagok száma: 3+3
- Spiccek: Heavy, Medium, Light
- Szállítási hossz: 126 cm
- Tömeg: 276 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,60 m |
| Dobósúly | 45-120 g |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Nyél | EVA+Parafa |
| Tagok száma | 3+3 |
| Spiccek | Heavy, Medium, Light |
| Szállítási hossz | 126 cm |
| Tömeg | 276 g |