Nevis Feeder Bot Motive Picker 300cm 2+2részes - 20-55g
| Cikkszám: | 1429-300 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 11.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Angol elegancia jellemzi a Motive Picker sorozatot.
A mesterien kidolgozott részletek, prémium minőségű alapanyagok és alkatrészek nyilvánvalóvá teszik, hogy igényes horgászok részére készült. Érzékeny, de jól terhelhető bot megalkotása volt a cél, amely sokrétűen használható. Legyen szó egy finom tavaszi keszegezésről vagy akár őszi pontyozásról.
A gyűrűzése speciális, mivel a bottesten kéttalpas gyűrűket használtunk a terhelés jobb megosztása miatt, a rezgőspicceken pedig extra méretű gyűrűket a nagyobb dobástávolság miatt.
- Hossz: 3,00 m
- Dobósúly: 20-55 g
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Nyél: Parafa
- Tagok száma: 2+2
- Szállítási hossz: 155 cm
- Tömeg: 258 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,00 m |
| Dobósúly | 20-55 g |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Nyél | Parafa |
| Tagok száma | 2+2 |
| Szállítási hossz | 155 cm |
| Tömeg | 258 g |