Nevis Feeder Bot Red Carp Feeder 390cm 3+3részes - 60-150g
| Cikkszám: | 1847-390 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 19.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Eltértünk a szokványos megjelenéstől ugyanis paramétereiben is egyedülálló botot fejlesztettünk.
A bot felszinén futó extra carbon erősítés ugyancsak fontos volt, hogy el tudjuk érni azt a speciális akciót amit szerettünk volna.
A Light üvegszálból, a Medium és Heavy spiccek Carbonból készültek.
Nagyméretű könnyített SIC gyűrűkkel szereltük, pont olyanokkal amelyek összhangban vannak egy ilyen minőségű bottal.
- Hossz: 3,90 m
- Dobósúly: 60-150 g
- Anyaga: IM-10 Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Nyél: Parafa
- Tagok száma: 3+3
- Szállítási hossz: 136 cm
- Tömeg: 395 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,90 m |
| Dobósúly | 60-150 g |
| Anyaga | IM-10 Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Nyél | Parafa |
| Tagok száma | 3+3 |
| Szállítási hossz | 136 cm |
| Tömeg | 395 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 10' 304cm 60gr Feeder Bot (FMBX10CFDR)
-12%
Nincs raktáron