Nevis Feeder Bot Vanity Carp Feeder 300cm H 2+2részes - 50-140g
| Cikkszám: | 1843-300 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 19.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy univerzális feederbot széria, széles dobósúly tartományokban.
A progresszív akciónak köszönhetően, az alaphelyzetben rendkívül érzékeny feederbotok a terhelés hatására folyamatosan keményednek fel, ezzel tökéletes fárasztási és dobási tulajdonságokat produkálnak.
A Light üvegszálból, a Heavy spicc Carbonból készült.
A maximális dobástávolság elérése érdekében még a rezgőspiccek is extra nagy méretű gyűrűkkel lettek szerelve. Hihetetlen, hogy ilyen könnyű botok mekkora erőtartalékokkal rendelkeznek!
- Hossz: 3,00 m
- Dobósúly: 50-140 g
- Anyaga: Carbon
- Gyűrű típusa: SIC
- Nyél: Parafa
- Tagok száma: 2+2
- Szállítási hossz: 156 cm
- Tömeg: 225 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,00 m |
| Dobósúly | 50-140 g |
| Anyaga | Carbon |
| Gyűrű típusa | SIC |
| Nyél | Parafa |
| Tagok száma | 2+2 |
| Szállítási hossz | 156 cm |
| Tömeg | 225 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 10' 304cm 60gr Feeder Bot (FMBX10CFDR)
-12%
Nincs raktáron